Zapewnie nie raz zastanawiałeś się czy warto kupowac oryginalne filtry. Przecież są na rynku równiez tzw."zamienniki".
Nie jesteś sam :). My również zastanawialiśmy się czy oferować je w naszym sklepie.
Zdecydowaliśmy jednak by tego nie robić. Sprzedajmy wyłącznie filtry wytwarzane przez producentów rekuperatorów bądź rekomendowane przez nich (przygotowywane w certyfikowanych fabrykach). Nie promujemy produkcji "garażowych".
Chcemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i pewność, że filtry spełniają w 100% swoją rolę.

Czy wiesz, że:

  • Filtr musi trzymać poziom filtracji jaki sam sobie wybierasz. Kupując oryginalny filtr do rekuperatora bądź filtr do oczyszczacza powietrza - masz to zagwarantowane

  • Filtr musi przepuszczać powietrze wg zaleceń i norm producenta. Jeśli stwarza większe opory ryzykujesz bardzo drogimi naprawami sprzętu! Uszkodzenie czujników bądź wentylatorów może kosztować tyle co wymiana całego urządzenia!

  • Regularna wymiana filtrów na oryginalne/ rekomendowane przez producenta rekuperatora jest warunkiem zachowania gwarancji.

Nie chcemy nikogo narażać na ryzyka uszkodzenia sprzętu bądź utraty gwarancji.

Zdaniem zespołu sklepu filtrywdomu.pl oszczędności kilkudziesięciu złotych w skali roku nie są tego warte. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że oryginalny filtr spełni Twoje oczekiwania.Sprawdź naszą ofertę filtrów do rekuperatorów
Ile kosztują oryginalne filtry do rekuperatora? To zależy od producenta, centrali wentylacyjnej oraz klasy filtracji. Cena kompletu filtrów waha się od ok 50 zł do nawet 400 zł (w przypadku mocnych, profesjonalnych rekuperatorów)