• O nas

Witamy w sklepie FILTRYWDOMU.PL!

Wraz z początkiem 2022 roku uruchomiliśmy sklep internetowy, którego misją było i jest wspieranie Państwa w dbaniu o czystość i wysoką jakość powietrza w Waszych domach. Chcemy pomagać naszym Klientom w doborze właściwych urządzeń, instalacji oraz w prawidłowym montażu. Głęboko wierzymy w to, że instalacja wentylacji mechanicznej w domach może się odbywać samodzielnie, bez konieczności zatrudniania instalatora.

Wiemy, że każda inwestycja jest wyjątkowa. Dlatego też, w razie potrzeby, służmy wsparciem - zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczą.

Kolejne miesiące naszej działalnosci wzbogacały sklep o nowych Producentów oraz kategorie produktowe. Poszerzyliśmy naszą ofertę zarówno o klimatyzatory jaki i całą gamę odkurzaczy piorących, centralnych oraz profesjonalnych.

Cenimy Państwa czas i pracujemy na 100% zadowolenie Klientów. Dlatego też współpracujemy wyłączenie z markowymi dostawcami, nie pozostawiając miejsca na niskiej jakości zamienniki i produkty, które mogłyby Państwu przysporzyć problemów.


Dziś definiujemy siebie jako profesjonalny sklep internetowy z produktami pozwalającymi dbać o jakość powietrza oraz czystość w domach i firmach.

Oferujemy naszym Klientom produkty takie jak:

- rekuperatory,
- klimatyzatory,
- oczyszczacze powietrza,
- osuszacze powietrza,
- nawilżacze powietrza

oraz akcesoria do sprzątania:
- Odkurzacze centralne
- odkurzacze piorące
- odkurzacze do sprzątania na mokro i suchoJuż kilka tysięcy osób oddycha czystym powietrzem w domu dzięki naszym urządzeniom i filtrom!


Jeśli poszukujesz jakiegoś rozwiązania - daj nam znać!Jesteśmy dostępni również na platformie Allegro - FiltrywdomuPL
Jeśli chcesz zapoznać się z oceną naszej sprzedaży - znajdziesz ją na CENEO

» przeczytaj wszystkie opinie

certyfikat Komfovent Ventia

FullLogo.png
Dane kontaktowe:
Galen Łukasz Gnoiński
Leszczynowa 42
05-090 Laszczki

NIP 5272463716
REGON 521166220

tel. 785 843 011 (8-18)
sklep@Filtrywdomu.pl