Z radością informujemy, iż wprowadziliśmy do naszej oferty dwa nowe rekuperatory marki iZZi.


Rekuperatory iZZi to urządzenia o wysokiej jakości wykonania oraz w przystępnej cenie. Prosta forma urządzeń ułatwia ich montaż i obsługę.

Centrale wentylacyjne iZZi są bardzo proste w montażu, konfiguracji i obsłudze. Idealnie nadają się dla osób poszukujących niewielkich urządzeń do samodzielnego montażu.

Cechą wyróżniającą rekuperatory iZZi jest zastosowany w nich trwały wymiennik entalpiczny ERV z odzyskiem wilgoci. Dzięki niemu centrale lepiej radzą sobie przy niskich temperaturach i dodatkowo zapewniają optymalny poziom wilgotności w budynku.iZZi 302 ERV

Urządzenie o wydajności maksymalnej 300 m3/h. W standardzie z wymiennikiem entalpicznym (z odzyskiem wilgoci) oraz panelem dotykowym.

izzi 302 erv

iZZi 402 ERV


Urządzenie o wydajności maksymalnej 400 m3/h. W standardzie z wymiennikiem entalpicznym (z odzyskiem wilgoci) oraz panelem dotykowym. Z unikalną- 2 elementową budową ułatwiającą wniesienie i montaż (np na ścianie).

izzi 402 ervW filtrywdomu.pl dbamy o Państwa komfort oraz chcemy aby samodzielny montaż zapewnił jak najlepsze funkcjonowanie wentylacji. Dlatego w proponowanych przez nas modelach - moduł bilansowania przepływu powietrza umieszczamy w standardzie! Dzięki temu rozwiązaniu - niezależnie od warunków (zabrudzenie filtra, czerpni, rozregulowany anemostat) nadal będzie zapewniona zbilansowana wentylacja. Bez wytwarzania nad lub podciśnienia w domu!


Każdy rekuperator iZZi możesz doposażyć również o  moduł czujników jakości powietrza, dzięki któremu rekuperacja w Twoim domu będzie w sposób inteligentny dopasowywała się do Twoich potrzeb.