• Przewód wentylacyjny Spectra 1000 Pe-Flex 75mm (50m)

Przewód wentylacyjny Spectra 1000 Pe-Flex 75mm (długość 50m)

478.00 -8% 439.76
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
439.76
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 29.9
Kurier przesyłka gabarytowa 29.9
Masz pytania?

pe-flex

Przewód wentylacyjny Spectra 1000 Pe-Flex 75mm (długość 50m)

 

Wysoka jakość i wytrzymałość

Przewód wentylacyjny Spectra 1000 Pe-Flex o długości 50m i średnicy 75mm to produkt, który zapewni Ci wysoką jakość oraz niezawodność. Wykonany z trwałego materiału, ten przewód wentylacyjny jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu możesz być pewien, że będzie on służyć Ci przez wiele lat.

Rura wentylacyjna Spectra 1000 PE-FLEX - to elastyczny, dwuwarstwowy kanał wentylacyjny z tworzywa PE HD. Wymiar zewnętrzny rury to 75mm .

Rura wentylacyjna PE-FLEX® z powłoką SPECTRA 1000 o najlepszych właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych (sięgających 100%) na rynku.

Powłoka rury składa się w całości z materiału antybakteryjnego i antygrzybicznego. Opatentowany materiał składa się ze srebra, miedzi oraz innych związków aktywnych mikrobiologicznie. Kanały  wentylacyjne PE-FLEX wykonane są z materiałów bezpiecznych dla ludzi i są dopuszczone nawet do kontaktu z żywnością.

Wewnętrzna warstwa rury ma działanie antystatyczne, które ogranicza osadzanie się kurzu i brudu w instalacji.

 

Łatwy w instalacji

Instalacja przewodu wentylacyjnego Spectra 1000 Pe-Flex jest prosta i szybka. Dzięki elastycznemu materiałowi można go łatwo dopasować do dowolnej konfiguracji systemu wentylacyjnego. Wykorzystując specjalny nożyk do cięcia przewodów wentylacyjnych, bez trudności wykonasz precyzyjne cięcie na wymaganą długość. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą czy amatorem, z łatwością poradzisz sobie z montażem tego przewodu.

Efektywna cyrkulacja powietrza

Dzięki swojej średnicy wynoszącej 75mm, przewód wentylacyjny Spectra 1000 Pe-Flex zapewnia efektywną cyrkulację powietrza w Twoim domu lub biurze. Odpowiednio dobrana średnica umożliwia swobodny przepływ powietrza, co jest niezwykle istotne dla utrzymania odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniach. Dzięki temu unikniesz problemów z wilgocią i pleśnią oraz zapewnisz sobie komfortowe warunki życia lub pracy.

 

 

 

  

 

Przewód wentylacyjny peflex spectra 1000.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.