• Rekuperator Vasco X500 E

Rekuperator Vasco X500 E

Rodzaj wymiennika
Krzyżowo - Przeciwprądowy
10549.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier przesyłka gabarytowa 0
Masz pytania?

Vasco

 

Rekuperator Vasco X500 E

Centrala wentylacyjna Vasco X500 E przeznaczona jest do dostarczania świeżego powietrza z zewnątrz i równocześnie usuwania zużytego powietrza poza dom. Wydajność jednostki to 500 m3/h.

Wentylacja mechaniczna Vasco serii X to urządzenia o wysokiej efektywności odzysku ciepła i kompaktowej budowie.

 

 

 

PLANUJESZ SAMODZIELNIE STWORZYĆ INSTALACJĘ WENTYLACYJNĄ? ZADZWOŃ-WYCENIMY JĄ DLA CIEBIE! tel:785 843 011

 

 


Rekuperator Vasco X500

Rekuperator Vasco X500 posiada obudowę z blachy stalowej malowanej proszkowo.

Wewnętrzna konstrukcja rekuperatora wykonana jest ze spienionego polipropylenu - materiału o znakomitych właściwościach dla wytłumiana wibracji silników, cichego przesyłu powietrza i o bardzo wysokiej trwałości. 

Jednostka X500 posiada wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy wykonany z polistyrenu firmy Recair Comfort RS160. Największy rozmiar w typoszeregu o najwyższej efektywności. Objętość wymiennika wynosi 51 litrów, a powierzchnia wymiany ciepła 36m2 dzięki innowacyjnej strukturze kanalików o trójkątnym przekroju. 

W Vasco X500 zastosowano grzałkę elektryczną, dzięki której wymiennik jest automatycznie chroniony przed zamarzaniem w miesiącach zimowych.

 

 

 

Wraz z rekuperatorem X500 otrzymujecie Państwo 3 biegowy sterownik Vasco. Prócz przełączania prędkości wentylacji mechanicznej informuje on o prawidłowym działaniu, awarii lub konieczności wymiany filtrów.

 

Vasco wyposaża także swoje rekuperatory w bramkę internetową, dzięki której można sterować urządzeniem za pomocą smartfona (aplikacja Vasco Climate Control)

imageVasco X500


Rekuperatory Vasco wyposażone są fabrycznie w system CF - dbający o zbilansowanie ilości powietrza nawiewanego i wywiewanego z pomieszczeń. Dzięki temu utrzymywana jest wysoka wydajność odzysku ciepła, komfort oraz zmniejszone zostają opory powietrza w instalacji.

Do rekuperatora Vasco można dodatkowo dołączyć system czujników dwutlenku węgla oraz wilgotności. Urządzenia komunikują się z centralą droga radiową.


WYMIARY

image


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.